Naujienos

Atgal

Naujos pradžios vakarėlis 18:34 MORTOS

  2018-12-17

Naujos pradžios vakarėlis 18:34 MORTOS

Šis naujametinis vakaras-pažadas – tai projekto 4 MORTOS tęsinys, kuriam pašėlusios Mortos nusprendė pasitelkti porą tikrų raganių-improvizatorių. Tai muzikantas Tadas Dešukas ir šokėjas Petras Lisauskas.

Nuo Vėlinių iki Kalėdų tarp mūsų apsigyvena vėlės. Ko tik jos neiškrečia, kad mes jas prisimintume, kad jų patarimus išgirstume. Tai krečia zbitkas, tai paglosto, tai papešioja. Mūsų mitologinis pasaulis tiek mažai mums žinomas, kad turime daug laisvės vaizduotei ir improvizacijai. Tuo pasinaudodami, gūdų naujametinį vakarą susirinkime pafantazuoti apie mus supantį paralelinį dvasių pasaulį ir susikurti sau naujos pradžios ritualą kartu su patyrusiais teatro, šokio ir muzikos raganiais.

ATGAIVINK MITĄ SAVYJE!

Mortos ir Morčiai

Petras Lisauskas – iš Alytaus kilęs charizmatiškas, puikiai improvizuojantis šokėjas, aktorius, choreografas, režisierius. Petras šoko tokiose trupėse kaip Danijos šokio teatras „Granhoj Dans“, Nyderlandų trupe „DonGnu“, choreografai K. Roosna ir K. Flak,  dirbo su lietuvių trupėmis „PADI DAPI Fish“, „Žuvies akis“, vaidino Lietuvos nacionaliniame dramos teatre, Oskaro Koršunovo teatre, nepriklausomuose projektuose. Dirbo Alytaus miesto teatro meno vadovu. Apdovanotas „Sidabrinės gervės“, Lietuvos Kultūros ministerijos Jaunojo kūrėjo premija, The Reumert Award (Danija), net porą kartų nominuotas Auksiniam scenos kryžiui.

Tadas Dešukas – muzikantas, kompozitorius, aranžuotojas, smuiko virtuozas. Neleidžia sau apsiriboti vienu muzikiniu stiliumi. Aktyviai dalyvauja džiazo, elektroninės, populiariosios ir klasikinės muzikos projektuose tiek Lietuvoje, tiek ir už jos ribų. Kolegos Tadą įvardija improvizacijos guru ir laiko neatsiejama kūrybos ir gyvenimo dalimi.

Laurita Peleniūtė – unikali Lietuvos dainininkė, folklorą sugebanti pateikti šiuolaikiškai ir patraukliai, savo balsu atskleidžianti protėvių paveldo kodą. Muzikantė, besigilinanti ir besidominti ne tik lietuvių, bet ir kitomis tautomis bei jų kultūra, savo kūryboje jungia skirtingų tautų muziką ir kalbas. Ilgametė grupės „Žalvarinis“ vokalistė šiuo metu dainuoja su grupėmis “Marga muzika” , “Maros Rijos” ir visoje Lietuvoje veda dainavimo galių pabudinimo projektą „Promočių giesmės“. Kauno miesto kamerinio teatro spektaklyje „4 Mortos“ Laurita pirmą kartą išbandė aktorės duoną ir tuo pačiu tapo šio projekto idėjine lydere.

Margarita Bladženauskaitė – aktorė, daugiausia vaidinanti Kauno miesto kamerinio teatro spektakliuose, iniciavusi spektaklio-vakarėlio su mirtim „4 Mortos” atsiradimą. Ją taip pat galite išvysti spektakliuose „Nesamas miestas“, „Upės po žeme“, „Megztinis“, „Korektūros klaida“, „Alksniškės“, „Negalima!“. Šamanizmu besidominti ir terapijas vedanti aktorė, be kita ko, šiuo metu kuria „Margo“ spalvingos tekstilės kolekcijas.

Jonė Dambrauskaitė – iš Kauno kilusi aktorė, šiuo metu daugiausia vaidinanti Valstybiniame jaunimo teatre, prie „4 Mortų“ projekto prisijungė iš pasiutimo, ne kitaip.

Indrė Puišytė – charakteringa šokėja, choreografė, šokio pedagogė, buvusi Kauno šokio teatro „Aura“ trupės narė. Indrė – naujausia, bet ir viena energingiausių projekto „4 Mortos“ narių.

ATGAIVINK MITĄ SAVYJE!

18:34 MORTOS

Kauno miesto kameriniame teatre – gruodžio 31 d. 18.34 val.

Spektaklio pabaiga – 20.19 val., vakarienė – iki 21.30 val.

Bilietus platina TIKETA.LT ir Teatro kasa, Kęstučio g. 74a, mob. 8-612 62226, kasa@kamerinisteatras.lt

Kamerinės kortelės turėtojams taikoma 20% nuolaida.

Kortelę NEMOKAMAI galite įsigyti teatro kasoje.

Užsisakykite
Mūsų naujienlaiškį

Ir gaukite informaciją pirmieji!