Naujienos

Atgal

Spalio mėnesį – apdovanojimų lietus

  2019-11-08

Spalio mėnesį – apdovanojimų lietus Sakoma, jog meną reikia kurti ne dėl apdovanojimų, o dėl idėjos. Tačiau tikrai smagu, kuomet menas dėl idėjos susilaukia įvertinimo. Spalio mėnesį buvo tikras įvertinimų lietus. Net keturi aktoriai, kuriantys mūsų teatre, gavo apdovanojimus.

2019 m. rugsėjo 30–spalio 28 dienomis Varėnoje vykusiame Dalios Tamulevičiūtės profesionalių teatrų festivalyje, aktorius Matas Dirginčius laimėjo geriausio jaunojo aktoriaus apdovanojimą. Varėnos žiūrovus pakerėjo jo vaidmuo spektaklyje „Vėjo prigimtis“. Šis kūrinys – tai istorija apie kartų skirtumus ir taip mažai aptariamus tėvo ir sūnaus santykius. Jau lapkričio 22 d. 19:00 val. šį kūrinį galės išvysti ir Kauno žiūrovai.

Tame pačiame festivalyje geriausios jaunos aktorės apdovanojimą gavo ir aktorė Gabrielė Ladygaitė. Mūsų teatre šią puikią aktorę galime išvysti net keliuose skirtinguose vaidmenyse: kaip tikybos mokytoją Viltę spektaklyje „Niggaz“ (lapkričio 23 d. 18:00 val.) ir kaip Mari spektaklyje „Mari Kardona“ (lapkričio 20 d. 18:00 val.).

Spalio 10–20 dienomis Anykščiuose vykusiame teatro festivalyje „Pakeleivingi“, kartu su Sindikatu „Bad Rabbits“ pristatėme A. Jankevičiaus juodos satyros spektaklį „Niggaz“. Tris mokytojas įkūnijusios merginos gavo geriausių festivalio aktorių apdovanojimą.

Sveikiname apdovanojimus gavusius menininkus ir linkime daug naujų atradimų scenoje!

Užsisakykite
Mūsų naujienlaiškį

Ir gaukite informaciją pirmieji!